بوستان اندیشه

پارک
عکس بوستان اندیشه

بوستان اندیشه که ممکن است آن را با نام های هلال احمر و یا شهید منفرد نیاکی هم بشناسید, از بوستان های منطقه 7 با بیش از 10 هزار متر مساحت است. با اینکه قسمت بزرگی از این مساحت در گرو فضای سبز است, بخش های جالب دیگری هم دارد.

فرهنگسرا و کتابخانه, کافه و رستوران, زمین بازی کودک و زمین بدمینتون تقریبا تمامی سلیقه ها را از خود راضی نگه می دارد. البته موقعیت مکانی این پارک که در مجاورت شهرداری هم هست, این بوستان را از امکانات ویژه ای بهره مند کرده است. نمایشگاه هایی که به بهانه های مختلف و مناسبت های گوناگون در این بوستان برگزار می شود, بوستان را از حالت یکنواختی در می آورد تا بوستان همیشه حرفی برای گفتن داشته باشد.
فرهنگسرای بوستان که چندین سالن سینما و نگارخانه ی بسیار زیبا به همراه آمفی تئاتر دارد, فرهنگسرای مجهزی است که هم نیاز افراد منطقه و هم سایر افراد را تامین می کند و می توان از این امکانات در میان این بوستان زیبا نهایت لذت را برد.

اما از تمام این ها که بگذریم, این بوستان به یک چیز خیلی معروف است و آن چیزی نیست جز درختان چنارش, خصوصا وقتی که شب ها رنگ پاشیده می شود بر تنشان. نور پردازی زیبا و رنگارنگ این درختان در شب فضای شادی را برای قدم زدن به وجود می آورد و همینطور یک موقعیت عالی برای عکس گرفتن.

عکس سهیلا فلکی

سهیلا فلکی

مسیریابی از طریق:

اطلاعات تماس

159 نفر در لیست علاقه مندی قرار داده اند

دسته ها

تفریح ، پارک

برچسب ها