هتل فردوسی

هتل
عکس هتل فردوسی

"خاص", این شاید اولین کلمه ای باشد که با ورود به این هتل چهار ستاره در پس صفحه ذهن تان حک می شود که بی شک واژه ی درستی است. زیبایی و طراحی خاص این هتل اولین چیزی است که چشم ها را میخکوب خود می کند به طوری که دلتان نخواهد چشم از این همه زیبایی بردارید.
این هتل در 6 طبقه ساخته شده که تمامی امکانات در آن گنجانده شده است.از بوفه و رستوران ایرانی و فرنگی تا تالارهای مختلف وسالن های همایش و حتی استخر و سالن بدنسازی و بیلیارد. بخش هیجان انگیز آن قنادی و فست فود است. اینترنت در لابی و طبقات نیز در اختیار مسافران قرار گرفته است.

از لحاظ موقعیت مکانی همین بس که در نزدیکی آن می توان از قدیمی ترین ها تا جدید ترین ها را دید.کاخ گلستانی که زیبایی آن بر هیچ کس پوشیده نیست و جزو مکان هایی است که نمی توان از کنار معماری خیره کننده اش به راحتی گذشت.موزه سکه, موزه ایران باستان و آبگینه و سر در باغ ملی و ... همه و همه وسوسه ی دیدن و سر زدن را در کنار اقامت این هتل به جان آدم می اندازند. نزدیکی به بازار قدیمی تهران ,بازار بزرگ, که تنها قدم زدن میان حجره هایش زیر سقف طاق مانند آن می تواند حال هر کسی را از حس لمس جریان زندگی خوب کند.
از این 6 طبقه هتل, طبقه ششم آن مخصوص سوییت های رویال است با نما و منظره ای رویایی که حتما جزو انتخاب های هرکسی خواهد بود که این هتل لوکس را برای اقامت برگزیده است.

عکس هتل فردوسی 3

اما گذشته از تمام این ها بخش جذاب این هتل نه اتاق هایش هست و نه منظره ی آن, بلکه رستورانی است که در تمام ساعات شبانه روز با حوصله و خوشرویی میزبانی می کند.
مدیریت قوی و پرسنل زبده, این قاب پر از زیبایی را تکمیل و یک اقامت ایده آل را برای مسافران فراهم می کند.

عکس سهیلا فلکی

سهیلا فلکی

مسیریابی از طریق:

اطلاعات تماس

159 نفر در لیست علاقه مندی قرار داده اند

دسته ها

اسکان ، هتل

برچسب ها