کافه دیاموند

کافه
عکس کافه دیاموند

کافه دیاموند از آن کافه هایی است که در هر وعده اش، حس خوب را آمیخته است.
این کافه ی دوست داشتنی، در ساختمانی قدیمی است که قبل ترها عکاسخانه بوده است. این روزها، قدمت این خانه و آجرهای قدیمی اش، بهانه ای شده تا بیشتر مردم به سمت آن کشیده شوند.

این کافه که در 2 طبقه قرار دارد، فضای باز زیبایی دارد که در فصول گرم سال، این فضای باز و دلنشین، بهترین مکان برای صرف یک نوشیدنی خنک یا یک میان وعده ی به یاد ماندنی است.

این کافه، سنت و مدرنیته را در هم آمیخته، در فضایی سنتی انواع غذاها را سرو می کند تا تمام سلیقه ها را راضی نگه دارد. به نوشیدنی های خاصش هم معروف است.
کافه دیاموند که از مواد اولیه ی درجه یکی استفاده می کند، نوشیدنی هایی با میوه های گرمسیری و استوایی دارد که طعم خاص و تکرار نشدنی آن ها همیشه در ذهن خواهد ماند؛ البته قهوه های با کیفیتی هم دارد که به عاشقان قهوه توصیه می شود حتما آن را امتحان کنند.

علاوه بر این ها، کافه دیاموند، از آن دسته کافه هایی است که از صبح پذیرای مشتریان است و اتفاقا منوی صبحانه بسیار خوبی هم دارد.
در ضمن، اگر اهل بازی هستید و دوست دارید ساعاتی هیجان انگیز در این کافه بگذرانید، پیشنهاد می کنیم از بازی های کافه دیاموند استفاده کنید و با دوستان خود خاطره ای به یاد ماندنی رقم بزنید.

عکس سهیلا فلکی

سهیلا فلکی

اطلاعات بیشتر

    کافه

  • 8-24

مسیریابی از طریق:

اطلاعات تماس

159 نفر در لیست علاقه مندی قرار داده اند

دسته ها

خوردني ، کافه

برچسب ها