لونا پارک

پارک
عکس لونا پارک

هیچ چیز به اندازه قول رفتن به شهربازی، نمی تواند بچه ها را خوشحال کند، چه برسد که این شهربازی یکی از معروف ترین و قدیمی ترین پارک های بازی ایران باشد. لونا پارک شیراز با قدمتی بیش از 30 سال در شمال شهر شیراز و در نزدیکی دروازه قرآن واقع شده است. یکی از دلایلی که باعث شهرت بیشتر لونا پارک شد، استفاده از بعضی وسیله های بازی خارجی و پیشرفته در این پارک، برای اولین بار در ایران بود.
لونا پارک بیش از 30 وسیله بازی دارد که خیلی از آن ها علاوه بر کودکان، توانایی سرگرم کردن بزرگسالان را نیز دارد، آکروجت، ترن هوایی و خصوصا سالتو، وسیله هایی نیستند که هرکسی جرات سوار شدنشان را داشته باشد. اگر در اطرافیانتان کسی را می شناسید که تا حد زیادی ادعای نترس بودن دارد، حتما با هم سری به دالان های حریم وحشت لونا پارک بزنید و ببینید که تا چه حد ادعایش واقعیت دارد. سینما هفت بعدی و واقعیت مجازی نیز از دیگر وسیله های مناسب بزرگسالان در این پارک می باشد.
یکی از خصوصیات ویژه لونا پارک، برخورداری از طبیعت و فضای زیبای کوهستانی و هوای تمیز آن است که این گردش را به یک گردش تفریحی-طبیعی کامل تبدیل می کند. بعلاوه وجود مجموعه ای سرپوشیده مخصوص استفاده خانم ها، نشان از اهمیت سازندگان لونا پارک به راحتی بانوان گرامی دارد.

عکس بنفشه ذاکری

بنفشه ذاکری

مسیریابی از طریق:

159 نفر در لیست علاقه مندی قرار داده اند

دسته ها

تفریح ، پارک

برچسب ها