فست فود پیتزا کیم شیراز

فست فود
عکس فست فود پیتزا کیم شیراز

اگر تا به حال از حوالی بلوار مساوات عبور کرده باشید، حتما باید سر در بزرگ پیتزا کیم و کافه کیم، توجه شما را جلب کرده باشد. این دو مجموعه گرچه با طراحی و دیزاین داخلی متفاوت، در ابتدا دو مجموعه جدا از هم به نظر می رسند، اما همان طور که از اسمشان پیداست هر دو متعلق به فست فود پیتزا کیم شیراز هستند.
در کیم، این امکان را دارید که متناسب با حال و هوایتان، هر کجا که دوست دارید بنشینید. اگر دوست دارید ریه هایتان را مهمان قدری هوای آزاد بکنید، می توانید از میز و صندلی های چوبی فضای آزادی که در جلوی مجموعه طراحی شده است، استفاده کنید. در غیر این صورت می توانید با توجه به تعداد و سلیقه تان، از میان میز و صندلی های چوبی و نیمکت های کوسن دار در طبقه اول و یا صندلی های بار موجود در طبقه دوم کافه کیم، یکی را برای نشستن انتخاب کنید.
اگر با سلیقه های مختلف غذایی، مهمان کیم شدید، خیالتان بابت انتخاب سفارش راحت باشد. در منوی فست فود کیم، سر و کله هر غذای جذابی که فکرش را بکنید پیدا می شود، از پیتزا و ساندویچ و مرغ کنتاکی گرفته تا استیک های خاص و خوشمزه که همگی با دیزاینی زیبا برای شما سرو می شود. اگر به هر دلیلی میل به خوردن غذا نداشتید نیز می توانید از منوی کافه کیم، هر آیتمی که دوست داشتید، سفارش دهید. ساعت کار این مجموعه روزها از ساعت 8 تا 15 و شب ها از ساعت 17 الی 24 می باشد.

عکس بنفشه ذاکری

بنفشه ذاکری

مسیریابی از طریق:

159 نفر در لیست علاقه مندی قرار داده اند

دسته ها

خوردني ، فست فود

برچسب ها