شهربازی گاندو

شهربازی
عکس شهربازی گاندو

برای بچه ها هیچ چیز نمی تواند جذاب تر از گذراندن یک آخر هفته هیجان انگیز در یک مجموعه بزرگ شهربازی باشد. شهربازی گاندو شیراز با وسعت 4 هزار متر مربع، واقع در طبقه آخر مجتمع تجاری زیتون فارس، یکی از پیشرفته ترین شهربازی های سرپوشیده در سطح شهر است.
اگر خانوادگی سر از این شهربازی درآوردید و خودتان هم بدتان نمی آمد در کنار بچه ها کمی شیطنت کنید، دستگاه های دربی و استینکی فیت می توانند یک رقابت هیجان انگیز خانوادگی را برایتان رقم بزنند. از بازی ها و دستگاه های دیگر شهربازی نیز می توان به بازی های هدف گیری مثل فایر بال، بازی های فکری، دستگاه های چرخشی نظیر چرخ و فلک و ماشین پرنده که بیشتر کودکان زیر 12 سال طرفدارشان هستند، اشاره کرد. همچنین دستگاه های سنجش قدرت مثل بوکس و پنالتی و دستگاه های مکانیکی نظیر ماشین کوبنده که همیشه از پرطرفدارترین هاست، از امکانات این مجموعه هستند. البته در این بین، دستگاه های جایزه ای که در قبال کسب امتیاز، به شما تیکت جایزه می دهند هم جایگاه خودشان را دارند.
شهربازی گاندو در کنار بازی ها و دستگاه های مختلف، چند غرفه جالب مثل غرفه گریم که با رنگ های کاملا استاندارد و بیش از 100 طرح فانتزی مختلف، ظاهر بامزه و متفاوتی به چهره کودکتان می دهد و همچنین غرفه عکاسی از شما و چاپ عکس روی لیوان و تی شرت نیز دارد. آدرس شهربازی گاندو شیراز را در هر جای شهر و از هر کسی که بپرسید، به راحتی راهنماییتان می کند.

عکس بنفشه ذاکری

بنفشه ذاکری

مسیریابی از طریق:

159 نفر در لیست علاقه مندی قرار داده اند

دسته ها

تفریح ، شهربازی

برچسب ها