فود فکتوری

رستوران
عکس فود فکتوری

رستوران فودفکتوری یکی از رستوران های محبوب و مشهور در بین اهالی شهر مشهد است. فضای رستوران و سبک چیدمان آن به شعبه های دیگر آن یعنی سیکس کلاب و کافه کیوسک شبیه است و همان گرمی و نشاط را دارد. افرادی که به فودفکتوری می روند یا سالن جذاب و رنگارنگ رستوران را برای نشستن انتخاب می کنند یا به پشت بام رستوران می روند و از فضای باز و نمای ویژه بام آن لذت می برند.
منوی فودفکتوری مشهد خوشمزه و دیدنی است. انواع غذاهای فست فودی مثل برگر، استیک، لازانیا، پاستا، پیتزا، مرغ و میگوی سوخاری در آن دیده می شود.
جالب است بدانید که خیلی ها به خاطر دورچین های جذاب و خوشمزه، سالادهای خوشرنگ و سالم به همراه سس های دست ساز ویژه که هیچ جا پیدا نمی شود به این رستوران می آیند. اگر به استیک و پیتزا علاقه ندارید و می خواهید غذای سبک تری میل کنید چند نوع غذای گیاهی سالم در منوی رستوران فودفکتوری قرار داده شده تا دست خالی از آنجا برنگردید.
رستوران روژه فودفکتوری فضای دنج و راحتی دارد و پرسنل آنجا تمام تلاششان را می کنند تا در ساعاتی که آنجا هستید به شما خوش بگذرد. اگر دلتان غذای عالی به همراه دورچین های خوشمزه در فضایی پرهیجان و صمیمی خواست رستوران روژه مشهد انتخابی مناسب برای شماست.

عکس مرضیه قنبری

مرضیه قنبری

مسیریابی از طریق:

159 نفر در لیست علاقه مندی قرار داده اند

دسته ها

خوردني ، رستوران

برچسب ها