سیکس کلاب

رستوران
عکس سیکس کلاب

کافه سیکس کلاب مشهد شعبه سوم از کافه های فود فکتوری و کافه کیوسک است که در خیابان خیام راه اندازی شده و به خاطر مدیریت خوب و غذای خوشمزه و باکیفیت در میان مشهدی ها شهرت ویژه دارد. به محض ورود به سیکس کلاب، فضای پرانرژی و رنگارنگ، صندلی های راحت و دکوراسیون جذاب این کافه توجه شما را به خود جلب خواهد کرد.
اگر یک روز صبح بین ساعت 8 تا 12 به سیکس کلاب بروید صبحانه های ویژه به همراه دونات داغ و قهوه های تازه و خوش طعم نصیب شما می شود. منوی کافه سیکس کلاب هرچه یک کافه باید داشته باشد را دارد و انواع برگر، استیک، پیتزا، پاستا و نوشیدنی های مختلف در آن به چشم می خورد. به شما پیشنهاد می کنیم استیک ویژه سیکس کلاب را امتحان کنید، حتما طعم بی نظیر آن شما را به وجد خواهد آورد.
اگر به سیکس کلاب بروید و شلوغ هم باشد پرسنل آنجا با مهربانی از شما سفارش می گیرند و غذایتان را به سرعتی باورنکردنی روی میزتان حاضر می بینید. مطمئن باشید اگر یکبار به رستوران سیکس کلاب بروید فضای دوستانه و محیط پر شور و هیجان آنجا، غذاهای خوشمزه به همراه دورچین های بی نظیر شما را بار دیگر به آنجا می کشاند و مشتری همیشگی سیکس کلاب خواهید شد.

عکس مرضیه قنبری

مرضیه قنبری

مسیریابی از طریق:

اطلاعات تماس

159 نفر در لیست علاقه مندی قرار داده اند

دسته ها

خوردني ، رستوران

برچسب ها