باغ بانوان طلوع اصفهان

پارک
عکس باغ بانوان طلوع اصفهان

ایجاد یک فضای باز اختصاصی جهت تفریح و ورزش بانوان، ایده بسیار خوبی بود که خوشبختانه چند سالی است در اکثر شهرهای بزرگ اجرایی شده است. شهرداری اصفهان هم از این موضوع مستثنی نبوده و در سال 1391 اقدام به تاسیس باغ بانوان طلوع اصفهان در حاشیه شرقی شهر کرد. اگر شما هم چند وقتی است که با خانم های فامیل، قصد یک برنامه دورهمی کرده اید اما به دلیل فراهم نبودن مکان مناسب، این برنامه بارها و بارها به تعویق افتاده، می توانید برای محل دورهمی، روی باغ بانوان طلوع حساب کنید.
اگر نخواهید تمام وقتتان را به صحبت کردن بگذرانید و از طرفی اهل اسکیت، دوچرخه سواری و یا انواع بازی های دسته جمعی مثل دست رشته و وسطی باشید، در این پارک حسابی سرتان گرم خواهد شد. کودکانتان هم می توانند در زمین ماسه، از انجام تمام آن کارهایی که در خانه ممنوع است، حسابی ذوق زده شوند. آدرس باغ بانوان طلوع اصفهان کاملا سرراست است و برای پیدا کردنش گیج نخواهید شد. راستی لازم نیست بار و بندیل زیادی را با خودتان همراه کنید چرا که می توانید از فروشگاه، خوراکی های موردنظرتان را تهیه کنید.
بخش اداری باغ طلوع نیز به صورت منظم برای بانوان علاقه مند به یادگیری هنرهای دستی، انواع کلاس های هنری از جمله خودآرایی، کوتاهی و بافت مو، میناکاری، دوخت چرم، ساخت زیورآلات، معرق کاری و همچنین انواع کلاس های مقدماتی و تکمیلی آشپزی و شیرینی پزی را برگزار می کند.

عکس بنفشه ذاکری

بنفشه ذاکری

مسیریابی از طریق:

159 نفر در لیست علاقه مندی قرار داده اند

دسته ها

تفریح ، پارک

برچسب ها