مرکز خرید سیتی سنتر اصفهان

بازار

خرید کردن یکی از تفریحات لذت‌بخش است که نه فقط نیازهایی که احتیاج داریم را برطرف می‌کند، بلکه با گشت زدن در پاساژها و فضای پرانرژی بازارهایی مثل بازار سیتی سنتر اصفهان با معماری فوق‌العاده زیبایش حال و هوایمان نیز عوض می‌شود. این بازار که چهارمین مرکز خرید بزرگ در جهان است، دنیایی از هر آنچه نیاز دارید را در خود جای داده است.
مرکز خرید لوکس سیتی سنتر در ورودی جنوبی اصفهان و در جوار دروازه شیراز قرار گرفته است. این بازار با داشتن یک پارکینگ طبقاتی بزرگ، رفت و آمد و خرید را برای شما راحت کرده است. سیتی سنتر اصفهان در کنار مارک‌های معروف و لوکس، از برندهای نوپا هم رونمایی می‌کند که این امر باعث تنوع قیمت کالاها شده و چنانچه در جستجوی محصولی با قیمت مناسب هم باشید در این مرکز خرید پیدا خواهید کرد.
در سیتی سنتر بزرگ اصفهان، از امکان خرید خودرو گرفته تا مواد غذایی، لوازم ورزشی، اسباب بازی، لوازم تحریر،‌ صنایع دستی،‌ لوازم آرایشی و بهداشتی، کیف و کفش،‌ کتاب و هرآنچه که فکرش را کنید، وجود دارد. علاوه بر خرید، وجود سینما، شهربازی، نگارخانه، موزه و کافه رستوران و در نهایت دانشگاه این مرکز خرید را به یک محیط تفریحی، فرهنگی و علمی تبدیل کرده است. ساعت کار سیتی سنتر اصفهان همه‌روزه از 10 صبح تا 12 شب می‌باشد.

عکس زهره طیبی

زهره طیبی

مسیریابی از طریق:

اطلاعات تماس

159 نفر در لیست علاقه مندی قرار داده اند

دسته ها

خرید ، بازار

برچسب ها